Ankara Batıkent Mutlu Son Masaj Uhde

Yüzdeki kırışıklık ve sarkma sorunlarına çözüm olarak bulunmuş olan yüz masajı, yüz kaslarını rahatlatmak ve yüzün derin dokusuna ulaşarak kasları uyarmak ve kasların harekete geçmeleri için uygulanmaktadır. Ankara batıkent mutlu son masaj

Yüz masajı uyku sorunu çekenler, baş ağrısı şikayeti olanlar ve sinir sistemini rahatlatmak isteyen bireylerin de tercih ettiği bir masaj türüdür. Yüz masajı sayesinde yüz kaslarındaki baskı azalmakta ve bireyin konsantrasyon ve dikkat gücü de artış sağlamaktadır. Yüz masajı dekolte, boyun omuz ve de sırt bölgesini de içeren bir masaj türü olduğu için bu bölgeleri de kapsadığı için sıkıntı bu bölgeleriyle sıkıntı yaşayan bireyler için de tercih edilebilecek bir masaj türüdür. Batıkent mutlu son masaj da çoğunlukla göz çevresi, alın bölgesi ve dudak kenarları gibi kırışmaya daha müsait olan bölgeler hedeflenmektedir.

Yüz masajını kendiniz yapacak iseniz cihazın üzerine birkaç adet streç film geçirip ya da kırışık kremi ile birlikte tercih edebilirsiniz. Bu işlemi belirlediğiniz bölgenin etrafında yavaşça gezdirerek yapmalısınız. Ankara batıkent mutlu son masaj . Her noktada en az beşer saniye durarak masajınızı bitirebilirsiniz.