Ankara Beypazarı Masaj Salonu Zi̇şan

adı verilen uygulamanın etkisini arttırmak için kullanılabilecek birçok yağlar, kremler ve bitki özleri bulunmaktadır. Ankara beypazarı masaj salonu Bu yağların birbirinden fazla ve farklı etkisi bulunmaktadır. Yağlardan biri bergamot yağıdır. Bergamot yağı uyku bozuklukları olan kişiler için kullanılır, ferahlatıcı ve rahatlatıcı özellikleri bulunur. Beypazarı masaj salonu Defne yağı ise genelde vücut ağrıları olan kişiler için kullanılmaktadır.

Gül yağı da sık kullanılan masaj yağı alternatiflerinden biridir. Vücutta bir ağrı, şişlik, sızı varsa eğer oldukça iyi gelen bir yağ türüdür. Ankara beypazarı masaj salonu . Kekik yağı sinir sistemine iyi gelirken lavanta yağı da uyku sorunlarına fayda sağlıyor. Melisa yağı da çoğunlukla migreni olan kişiler için kullanılan bir yağ türüdür.

Bu yağlar genelde el ile yapılan masaj uygulamaları esnasında kullanılmaktadır. Vücuda yedirilmesi sağlanır. Ve en önemlisi ise kokusu insanı çok pozitif hissettiriyor. Koku bedeni ve zihni fazlası ile rahatlatan bir faktördür. Genelde uygulamanın süresi ise 60 ile 70 dakika arası değişebilir. Süresinden ziyade düzenli şekilde yapılması da çok önemlidir. Mutlaka her insanın düzenli şekilde tercih etmesi gereken bir uygulamadır.