Ankara Bilkent Evde Masaj Si̇tare

Günümüzde çok sık rastlanan boyun fıtığı vakası, boyun omur kısmında bulunan kasların zorlanmasıyla yerinden kayması sonucu omuz ve kollara giden sinir ve omuriliğe uyguladığı baskıdan dolayı oluşan ağrılardan biridir. Ankara bilkent evde masaj Bu ve buna benzer ağrı ve rahatsızlıklar aynı şekilde şoför, ev hanımları, masa başında çalışanlar gibi sürekli ayakta ya da oturur vaziyette olanlarda sık sık rastlanılan durumlardandır. Bunun tedavisinde masaj tedavisi birebir gelmektedir. Fakat bu tür bölgelere elektronik aletler ile değil de, daha çok el yardımıyla masaj yapılmalıdır. Bilkent evde masaj

Manuel şekilde yapılan terapi uygulaması uzman bir terapist ya da fizyoterapist tarafından yapılmalıdır. Çünkü son derece hassa olan omurilik ve çevresi kısmına ciddi zararlar verilebilmektedir.

yapılırken ağrıyan yerlere ufak dokunuş ve baskılar yapılmasına dikkat edilmelidir. Ankara bilkent evde masaj . Aksi halde hassa olan kaslara daha fazla baskı uygulanır ve netice olarak ciddi ağrı ve sancılar yaşatabilir. Terapi kuru bir şekilde değil de, aromatik yağ ve hakiki bitki özleri kullanılarak yapılması hem kayganlığı arttırdığı için zorlama yapmaz hem de bölgenin sıvı emilimi yapmasını sağlar.