Ankara Çayyolu Masaj Salonu Zerri̇n

Sıcak taş masaj terapisi, sıcak volkanik taşlar kullanılarak vücudun belirli bölgeleri ısı uygulanması ve bu yöntemle ısının vücudun derinlerine ulaştırılması sağlanan bir terapi çeşididir. Ankara çayyolu masaj salonu Tepeden tırnağa kendini arınmış hissetmek isteyen kişiler için birebir gelecek bir uygulamadır.

Bu terapi seanslarında kişi kendi doğasına dönmek ve rahatlamak için fırsat bulabilir. Uygulama sırasında ısıyı uzun süre tutabilen bazalt türündeki yassı taşlar suya atılarak ısıtılır ve bu sıcak taşlar masaj öncesinde terapist tarafından vücudun belirli olan kilit noktalarına konur. Çayyolu masaj salonu Bu yöntemle seans öncesinde kaslar ısınır ve bir nevi termoterapi uygulanmış olur. Sıcak taş masaj uygulamasında aromatik öz yağlarından da faydalanılmaktadır.

Özel taşlardan vücuda geçirilen ısı kan dolaşımını etkileştirir ve bu sayede kas, doku ile hücrelerin daha iyi oksijenle beslenmesi sağlanır. Ankara çayyolu masaj salonu . Volkanik taşların ısısı doğa ile iç içe olma hissi verir ve kan dolaşım hızını çok daha kısa sürede harekete geçiren taşlarla uygulanan ovum hareketleri diğer terapilerdeki ovma hareketlerine göre çok daha etkilidir. Kendine özgü bu terapi yöntemiyle baştan aşağıya arınmış ve dinlenmiş hissetmeniz kaçınılmazdır.