Ankara Haymana Mutlu Son Masaj Ti̇lbe

Lomi lomi olarak adlandırılan masaj Avrupa ve Amerika’ da hızla yayılan bir tekniktir. Ankara haymana mutlu son masaj Ruh ve bedeni aynı anda rahatlatmayı amaçlayan bu terapi hawai adalarında geleneksel olarak şaman şifacılar tarafından tapınak manipülasyonu olarak üst düzey yönetici ve krallara yapılırdı. Huna olarak bilinen eski hawai felsefesine göre her insanın içinde problemleri çözebilen pozitif güçler vardır ve lomi lomi tekniği ile bu pozitif enerji açığa çıkarılmaktadır.

Lomi lomi nui, sıcak aromatik yağlar eşliğinde uzun uzun rahatlatıcı masaj manipülasyonları çok yavaş ve saygılı yapılan mobilizasyon teknikleri ile uygulanmaktadır. Haymana mutlu son masaj

İnsanoğlu anılarının, inançlarının ve diğer yaşadığı olayların beynimizde yer ettiğini düşünür fakat huna felsefesine göre bu tür olaylar aynı zamanda hücrelerde depolanır. İşte tamda burada hawai toplumu bu düşünce ve inançların kas gerginliğinin yanında vücutta bulunan enerji akışını da engellediğini düşünmektedirler. Lomi lomi nui masaj tekniği ile enerji akışı yeniden sağlanırken vücut üzerinde oluşan blokajlar da yok olmaktadır. Ankara haymana mutlu son masaj . Lomi lomi tekniği bizi sınırlayan davranışları yok ederek rahatlama sağlamaktadır.