Ankara Şereflikoçhisar Masaj Salonu Yasemi̇n

Thai, bilinen masaj türlerinin en eskilerindendir. Ankara şereflikoçhisar masaj salonu Bu türün geçmişi ise Hindistan’da yaygın olarak yapılan yoganın ilk yıllarına kadar dayanmaktadır. Uygulamanın yayıldığı ülkelerden biri de Çin ülkesidir. Çin’de geleneksel tıp olarak adlandırılan ve eski tür tedavi yöntemlerinden birini de bu uygulama oluşturur. Şereflikoçhisar masaj salonu Uygulamaya başlandığında vücuda baskı uygulanmaktadır. Uygulamada yapılan bir başka hareket ise vücudu germe hareketleridir. Hasta uygulamadan soyunmadan da yararlanabilmektedir. Ankara şereflikoçhisar masaj salonu . Yöntemin uygulanması ise diğer benzer türlere göre daha fazla sürer. İki saat – dört saatlik bir süre bu uygulamada geçmektedir.

Çin ve Hindistan’daki eski geleneklere dayanmakta olan masaj, en çok da Taylan’da uygulanmaktadır. 2500 yıllık bir geçmişi bulunan uygulama ile zihin ve bedenin aynı anda açılması ve rahatlaması uygulamanın esas amacını oluşturuyor. Vücudu dengede tutan enerjinin akışı da bu sayede eski düzenine geri döner. Uygulamanın bitişinden itibaren kişi rahatlar.

geçmişi yogaya dayanmasından dolayı uygulamadaki hareketler de yogayı andırmaktadır. Baskı yapmak, eklem esnetme gibi birçok hareketi barındıran uygulamanın teknik açıdan Buda’ya dayanmakta olduğu sanılmaktadır.